Counter strike 1.6 OyunYöneticisi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Counter strike 1.6 OyunYöneticisi

Mesaj  Admin2 Bir Çarş. Ocak 12, 2011 8:33 pm

Evet cok merak ettiniz değilmi Counter Strike 1.6 OyunYöneticisi tarafından hazırlanan oyun

Bunu bıldıreyım Adminimiz Adminliği bırakabilir.

Evet hilemize paylaşalım.

Sımdı ucma hilesi vereceğim consola yazacaksınız

SV-gravite101

Olmazsa
SV_gravite101

Deneyin ve ucun Smile

Sımdı bug yapmak ıcın cok guzel bır yer bulun kosesı ıyı olan sıkısık olan ve duvara w tusuna basarak ılerleyın egılın sallayın fareyi sallayın sallayın sallayın ılerleyın atlayın

ondan sonra sıyah bısey gorunecek ve bırazda ha gırın gırmezse atlayın fareyi sallayın ıcerdesının sıyahın ıcınde olup sizi hem göremiycekler siz onu goreceksınız ve ister sniper alın ister almayın ates edın oldurun. tavsiyem fy world diye bir harita var orda deneyin.

Simdiiiiiii jail isyancılarda oynuyonuz demiiiii!!!! saklambac en son ct olcak Hücreye saklanın eger admin olurse hemen bır yere saklanın 1 kısı kalınca ole bakının hucreden cıkın bıda gırın ondan sonra adam oldunde hemen hucreden cıkın baska yere gırın alın sıze ct
oldunuz demii cok kolayyyyy bu kadar beyler ben bunun sayesinde hep aynı servere girdim

10 gun benı hep o servere girdimde hep benı ct ye alıyor Very Happy cok güzel sey arkanıza dikkat
edin dalabilirler Very Happy cok guzel ama adminlere yakalanmayın yakalanırsanız sızı oldurur.
Ama sakın kafese saklanmayın. merdivenin altına saklanın Very Happy

evet baska bır hıleye gecelım snıperımızı alalım smoke alın ve bombayı atın kafese tamamı
ortalık tabiki karısacaktır jail isyancılarda olabilir kafesin üstünde adam sizde üstüne cıkın ve adamı oldurun sılahını alın Very Happy veee tak tak Terrorist Win olur :=)))))))) güzel demi

Eğer bırısı varsa arkaya bakarsa ole parasutle atlayın berkı zarar verebılır berkı vermez ama %94 olur. bazuları uyanıktır.

Bir hile daha soluyecegım.Siz simdi admine soyle dıyorsunuz admin beni ct alsana dinn
ama mikrofonla soleme yazarak sole anlamıyorumda ses yok deyin... ve yazarken siz dalın gebertin ve. alın oldurun oldurdukten sonra ısınız Bıttı Terrorist Win! Sımdı biz Eger admın kufur ederse sole cevap verin. deyinki sole senı sıkayet edecegım uyanık olsaydın sıteye senın admınlıgı alacam ve bıseyler uydurun xDDDDD bıttı yendiniz.....

Son hile sölüyorum.Bu içlerinden en komiği sımdı Adam size Lr yaz diyor demi sizde yazmıycaksınız Sole cevap verin: tmm yazıyorum 5dk beklermisin Admin:tmm :cabuk ol verecektir siz: lr yazın ve bır adamın yanına gıdın baska adamla vs yapıyorsunuz ve adamı olduruyorsunuz dıger adamı da oldurup Terrorist Win! Sonn

Bir teşekkür bütün emeğimi verdim...

Alıntı değildir isterseniz bakın bütün siteleri alın Alıntı yapmadım...

Lütfen yazılarımdan bitanesi Alıntı yapmayın.

Onun icin bütün emeğimi verdim.
Yeterki alıntı yapmayın.

Bir teşekkürü hakkettim

Admin2

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics